Sommige namen kunnen verkeerd geschreven zijn, maar niet alle handschriften waren nog goed te lezen

Naam Jaar van toetreden RAC-naam Bijzondere functie Jaar van uittreden
K. Viets 1950 Klaos van Merijne 1954
A. Parren 1950 Arjaon den Eigenheimer 1955
W. Cats 1950 Terris de Kaole 1964
G. Franken 1950 Geert de Stroper 1955
F. Rens 1950 Suus de ?????? 1959
M. Sneek 1950 Rieniske van Kasdonk 1967
J. Hense 1950 Koke Fluit 1955
L Sauter 1950 Louwke van de Achterhoek 1955
J. Vermeulen 1950 Jan de Meulenaer 1955
J. Goldschmitz 1950 Wannes de Trekker 1959
C. Roovers 1950 Nilles van de Luijten 1961
C. Solinger 1950 Prins Sol 1e 1959
A. Suijkerbuijk 1950 Hofnar 1960
L. Lucas 1950 Leendert (voorzitter) 1968
J. Waaldijk 1953 Peer de Zadige 1957
J. de Bruin 1953 Foep van Kulle 1961
P. Deuling (?) 1953 Kil van Peere 1957
T. Schoenmaker 1954 Teun de Kèsboer 1959
D. van Weezel 1954 Daon van de Ruigenhil 1958
W. Haane 1956 Willem van de  Meet 1957
G. Vos 1956 Linke Geert 1959
P. Karreman 1957 Peer Krab 1961
C. Verschuren 1957 Nil Kakkeduuk 1959
J. de Jonge 1959 Jan van Leene 1960
J. van Gils 1959 Hannes Puitenol 1976
P Theulings 1959 Peer van't Meulenend 1976
C. Roosendaal 1959 Kiske de Bukkem 1962
A. Raaijmakers 1959 Aort van tante Tiene 1963
A. van de Horst 1959 Zeeuwse Blaauwe 1966
K. Metselaar 1959 Gait Jan van de Riest 1962
P. Dam 1960 Den Bolle Peer Ere boer 1984
C. Wijnings 1961 Nilleke de Papper 1971
M. de Bie 1961 Riekus den Ommel 1966
P.van Roemburg 1961 Peerke de Kwast 1963
A. Hector 1962 Nol van Nispe 1964
J. Wiersema 1962 Hannes van de Heirweg 1964
C. Akkermans 1963  Erelid / beschermheer ?
P. Gorris 1963 Peer Krab 1968
A. Wagenaar 1963 Jaonus van de Tol 1964
Th. de Werd 1964 Dorus van de Stok 1966
J. van de Westen 1964 Jan van de Kwakkel 1981
H. v. Gool 1964 Bart van de Stok 1965
Th. Diks 1965 Hannes van Kelle 1969
P.  Nieuwkamer 1966 Sjef de Stijloor 1969
P.v. Oowehof 1966 Peerke de Slienger 1967
F. Ruwe 1966 Sooike de Tukker 1969
S. Verbocht 1966 Sjeng de Pin 1968
R. Koops 1967 Dolf de Kei 1972
F. Jordens 1967 Alous d'un Hèring 1973
A.P. Schaap 1968 Puk d'un Ponny 1976
J. Sterenberg 1969 Jos de Molleboon 1976
J. van de Maagdenberg 1969 Janus van ut Loantje 1977
W. van Dorst 1972 Wullum van ut Nat 1980
F. Sikkema 1972 Sooy de Vèrkusstouwer 1982
C. Spaapen 1973 Nil d'un Bels 1975
J. Kikstra 1973 Jorrit de Gasbel 1977
J. Akkermans 1973 Jan van de Fuis Ere boer 1984
J. van Loon 1976 de Koffieboon 1980
F. Nuyten 1976 Faai Luit Ere boer 1983
J.v.d. Voort 1976 de Spijker 1980
J. Dirven 1977 ut Draokske 1981
C. v. Dorst 1977 Nil d'un Spoelbak Ere boer 1986
Peter Bruijns 1978 Peer dun Plakker 1980
S. Willemen 1980 Stafke de Kwèker 1982
P. Thielen 1980 Peer d'un Durstige 1983
J. Matthijssen 1980 Jan de Simpele 1981
G.v. Trijp 1982 Geert de Foeper 1984
J. Schrauwen 1982 Jantje van ut Anker 1988
P. Valk 1982 Polleke d'un Aonhouwer 1986
P. Willemse 1982 Peer van ut Sas 1983
P. v. Reusel 1983 Pier van Kaaie 1985
R. Heeren 1983 Ko Spoor 1984
J. Buijs 1983 Jan van Maaie Ere voorzitter 1994
A. v.d. Sande 1983 Toon dun Drijver
E. Franken 1983 Rik van dun Ooge Brug 1989
P. Wiericx 1985 Ulleke Sus 1990
A. Schrauwen 1985 Teun d'un Smokkelèr Ere boer 1992
M. Broeren 1985 Rinus dun Sjouwer Ere boer 1999
J. v.d. Wijngaard 1985 Janus van de Blokut
G. Sebregts 1985 Gribus Geertje 1991
G. Koevoets 1986 Geert dun Wipper 1992
M. Lalau 1986 Sel dun Frèter 1992
J. Bontjer 1989 Flipke van den Stessel Ere boer 2000
M. Mol 1990 Ries dun Delver
W. Brouwers 1991 Wil de Bouwter 1997
C. Verbraak 1991 Siempel Tiestje Ere boer 2007
J. Breugelmans 1992 Sjaf dun Dekker
H. Schiedon 1992 Annus van ut koper 1994
J.P. Buijs 1992 Polleke dun Zwendelèr 1996
R. v.d. Kieboom 1993 Siep den Veldwachter 1996
A. v.d. Maagdenberg 1994 Dré dun Knijper 1997
J.P. v.d. Kieboom 1994 Sjappie dun Plakker ?
W. Volkers 1996 Stip van de Lucht 2005
J. Kooiman 1996 Hannes van ut Kuipke 1998
H. Houtepen 1996 Jans onder ut Afdakske
I. Bontjer 1997 Ravi dun Sopper 2002
H. Evertse 1997 Han van de Max 2005
J. Oosterbos 1998 Sjolant ut Pulleke 2010
B. Coppens 1999 Bertus dun Blaauwe 2004
S. Blok 1999 Pietje Petop                       (Niet gedoopt) 1999
B. Maas 2000 Bart van de Lage Wip 2002
T. Devillers 2002 Twan dun Mulder
M. v. Nijnatten 2003 Marijn van Barte
M. Verschuren 2003 Maai van de Venter 2012
F. Jansen 2004 Bieck d’n trekker
H. Machielsen 2004 Aanske van de Janne 2011
R. van Leeuwen 2005 Neek van de Steek
E. de Beer 2006 Bolle van de Dijke              (Niet gedoopt) 2007
L. de Prenter 2009 Vicus dun Stieffeler           
A. Consemulder 2013  Adje van de Meulenbaarug    
A. Verstijlen 2017 Dré dun Maauwer
D. van Rijsbergen 2017 Dieneke van Rieneke
M. van Zinnen 2018 Lientje van de Kaai
S. van der Heijden 2018 Steef den Bie